24 Онлайн Консультант
24 Онлайн Консультант - лучший поиск, результат и ответы на вопросы
6 лучших поисковых машин + онлайн консультанты = 100 % результат
Добро пожаловать, Гость!
Логин:
Пароль:
Чтобы получить полный доступ ко всем возможностям сайта войдите под своим именем или пройдите несложную процедуру регистрации.Категории раздела
Статьи консультантов [201]
Статьи пользователям 24 ОК [169]

Наш опрос
Какую тему вебинара (онлайн-семинара) я бы посетил(а)?
Всего ответов: 519

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Облако тегов
HR Headhunting Рекрутинг Личностный рост Обучение Пенкова Персонал бизнес Executive Search Headhunter деньги Евпатория Пенкова Катерина квартира Барноходжаев коуч лидерство Бизнес-тренер вебинар онлайн-клуб HeadhunterRecruiter вебинары для HR Катерина Пенкова Заозерное отдых в Крыму пансионаты Отдых в Евпатории Черное моря мини гостиница маркетинг бюджетирование онлайн Консультант интернет коучинг мотивация Мини-пансионат пансионат Частные сектора психология Санатории Земельные участки в Евпатории крыму Куплю дом в Евпатории Куплю квартиру в Евпатории отдых WebMoney Физиогномика Анисимова Алиса Ицхак Пинтосевич Путь бабочки хедхантинг вебинары Персонал Студия Онлайн 9 студий KPI DHL ревматизм Грязь перевод Переводчики Бюро переводов стоимость перевода перевод на английский Перевод с немецкого качество перевода срочный перевод перевод сайтов центр переводов аллергии заверение перевода переводы санаторно-курортное лечение курорт опорно-двигательный аппарат Пиештяны курорты Словакии сердечно-сосудистые заболевания санаторий псориаз желудочно-кишечные заболевания Брусно аквапарк Турчанске Теплице кожные заболевания Смрдаки Бойнице отдых в словакии Дудинце детское лечение Диамант Дудинце курорт Пиештяны похудение Бардеев курорт Бардеев Банска Штявница опорно-двигательный апарат Райецке Теплице Словакия Пьештяны лечение

Главная » Статьи » Статьи пользователям 24 ОК

Мозковий штурм зменшує креативність?
Поодинці людина може згенерувати більше креативних ідей, ніж працюючи в рамках мозкового штурму (brainstorming) зі своїми колегами. Саме такий досить спірний висновок робить дослідницька група Ніколаса Кона (Nicholas Kohn). Але в дослідженні, яке опублікував The British Psychological Society (BPS), обмовляється, що цей висновок застосовується лише до "сирих" ідей. Якщо ж мова йде про пошук ефективних комбінацій, краще все-таки застосовувати мозковий штурм.

Для того, щоб підтвердити свої здогади, дослідники сформували кілька груп по три людини, які розмістили за комп'ютерами окремо один від іншого. Це було зроблено для того, щоб соціальні фактори роботи віч-на-віч не впливали на чистоту експерименту. Кожній групі дали завдання на пошук ідей по покращенню чого-небудь, на що було відведено 10 хвилин.

Учасники деяких груп працювали повністю самостійно, тоді як в інших ділилися знайденими ідеями. Цей розподіл сформувався хаотично, і все залежало тільки від переваг самих людей.

Наступним етапом експерименту було завдання на комбінацію створених ідей. На це було відведено 15 хвилин. Всі учасники, незалежно від того, працювали вони поодинці чи ні, повинні були поділитися своїми ідеями з іншими членами групи. Одній половині експериментатори запропонували працювати з отриманими даними самостійно, тоді як іншій показувалися результати комбінування інших учасників їхніх груп.

За підсумками експерименту з'ясувалося, що ті, хто працював у першій частині експерименту самостійно, згенерували більше ідей, ніж ті, хто ділився наробітками з колегами по групі. Однак у другій частині експерименту командна робота виявилася більш ефективною.

Не наполягаючи на тому, що результати є істиною в останній інстанції, дослідники все-таки акцентують: ці дані можуть стати основою для подальшого вивчення факторів, що впливають на креативність.

Автор: Олександр Данилюк
Джерело: blog.management.com.ua
Категория: Статьи пользователям 24 ОК | Добавил: mastersan (25.06.2011)
Просмотров: 2054 | Рейтинг: 0.0/0
Все матералы пользователя mastersan
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Топ новостей
Сайт выставлен на продажу! Первоначальная стоимость 1000 у.е. Детали в ICQ 263818442

С уважением к Вам,
администрация 24 ОКПоиск

Друзья сайта


Copyright 24 Онлайн Консультант © 2019
Сайт управляется системой uCoz