24 Онлайн Консультант
24 Онлайн Консультант - лучший поиск, результат и ответы на вопросы
6 лучших поисковых машин + онлайн консультанты = 100 % результат
Добро пожаловать, Гость!
Логин:
Пароль:
Чтобы получить полный доступ ко всем возможностям сайта войдите под своим именем или пройдите несложную процедуру регистрации.Категории раздела
Статьи консультантов [201]
Статьи пользователям 24 ОК [169]

Наш опрос
Какую тему вебинара (онлайн-семинара) я бы посетил(а)?
Всего ответов: 521

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Облако тегов
HR Headhunting Рекрутинг Личностный рост Обучение Пенкова Персонал бизнес Executive Search Headhunter деньги Евпатория Пенкова Катерина квартира Барноходжаев коуч лидерство Бизнес-тренер вебинар онлайн-клуб HeadhunterRecruiter вебинары для HR Катерина Пенкова Заозерное отдых в Крыму пансионаты Отдых в Евпатории Черное моря мини гостиница маркетинг бюджетирование онлайн Консультант интернет коучинг мотивация Мини-пансионат пансионат Частные сектора психология Санатории Земельные участки в Евпатории крыму Куплю дом в Евпатории Куплю квартиру в Евпатории отдых WebMoney Физиогномика Анисимова Алиса Ицхак Пинтосевич Путь бабочки хедхантинг вебинары Персонал Студия Онлайн 9 студий KPI DHL ревматизм Грязь перевод Переводчики Бюро переводов стоимость перевода перевод на английский Перевод с немецкого качество перевода срочный перевод перевод сайтов центр переводов аллергии заверение перевода переводы санаторно-курортное лечение курорт опорно-двигательный аппарат Пиештяны курорты Словакии сердечно-сосудистые заболевания санаторий псориаз желудочно-кишечные заболевания Брусно аквапарк Турчанске Теплице кожные заболевания Смрдаки Бойнице отдых в словакии Дудинце детское лечение Диамант Дудинце курорт Пиештяны похудение Бардеев курорт Бардеев Банска Штявница опорно-двигательный апарат Райецке Теплице Словакия Пьештяны лечение

Главная » Статьи » Статьи пользователям 24 ОК

Криза закінчилася — запевняють інвестори
Якщо раніше експерти дозволяли собі висловлювання лише про деякі полегшення економічної ситуації у світі, то сьогодні, через два роки після колапсу інвестбанку Lehman Brothers, інвестори впевнено говорять, що фінансова криза нарешті закінчилася, а світова економіка в цілому — стабілізувалася. Про це, як передає "Інтерфакс-Україна", свідчать дані опитування, проведеного агенцією Bloomberg.

Таку думку виказали 60% із 1408 інвесторів, аналітиків та трейдерів, опитаних агенцією.

Попри це, тільки 17% опитаних вважають, що економіка зростає, тоді як 41% вважає, що фінансова ситуація недостатньо стабільна і можливі нові потрясіння.

"У цілому світ стабілізувався, ринки Азії та Латинської Америки, що розвиваються, здійснюють підтримку світової економіки", — відзначив керуючий директор хеджового фонду Ventura Capital Management Узі Цімерман.

Однак експерти вважають, що зберігаються ризики для економіки, включаючи загрозу дефолту певних держав. За три місяці, які минули з дати попереднього опитування, кількість тих, хто впевнені в дефолті Ірландії, подвоїлась і склала 37%, хоча більше 50% респондентів все ще вважають цей сценарій малоймовірним.

Греція "залишається своєрідним лідером у дефолтних перегонах", відзначають аналітики: більше двох третин експертів не сумніваються в її дефолті. У червні, однак, кількість песимістів була більше 73%.

Більшість експертів вважають Європу "слабкою ланкою світової економіки", при цьому більше трьох чвертей опитаних вважають, що з часом Єврозона розпадеться, і 20% очікують цього в найближчому майбутньому. В червні більшість експертів були переконані в непорушності європейського валютного союзу.

За даними опитування, інвестори зараз схиляються до більш консервативного підходу до управління активами, остерігаючись дестабілізації. Тільки 30% респонднетів збільшують ризиковані вкладення, тоді як 40% надають перевагу мінімізації ризиків. Це співвідношення практично не змінилося з часу попереднього опитування.

"Зважаючи на відсутність ясності щодо численних питань, ми все більше уваги приділяємо диверсифікації", — відзначив старший партнер Alpha Capital Management Бадді Баллард-молодший.

Акції продовжують вважатися найкращим вибором для капіталовкладень на наступний рік — цієї думки дотримується 36% опитаних. Майже половина респондентів прогнозує зростання американського фондового індексу Standard & Poor's 500 протягом наступних півроку, 28% очікують його зниження. Більше 35% експертів розраховують на раллі Euro Stoxx 50 та британський FTSE протягом найближчих 6 місяців.

S&P 500 виріс майже на 2,5% у цьому році, FTSE додав 3,5%, а Euro Stoxx 50 впав на 5,5%.

Максимальне покращення прогнозів серед категорій інвестиційних активів зафіксовано для сировинних товарів. Більше третини опитаних очікують, що сировина в 2011-му році принесе максимальний прибуток зі всіх видів інвестицій, тоді як в червні цієї позиції дотримувалися лише 23%.

Державні облігації вважаються найгіршим варіантом для інвестицій у 2011-му році, при цьому кількість інвесторів, які підтримують цю точку зору, зросла з 50% до 36% в липні. Нерухомість також не користується особливою популярністю: в цілому прогнози були стриманими, а чверть інвесторів вважає, що вклади у цю сферу будуть найменш перспективними в наступному році.

Источник: management.com.ua

Категория: Статьи пользователям 24 ОК | Добавил: mastersan (04.10.2010)
Просмотров: 1240 | Рейтинг: 0.0/0
Все матералы пользователя mastersan
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Топ новостей
Сайт выставлен на продажу! Первоначальная стоимость 1000 у.е. Детали в ICQ 263818442

С уважением к Вам,
администрация 24 ОКПоиск

Друзья сайта


Copyright 24 Онлайн Консультант © 2019
Сайт управляется системой uCoz