24 Онлайн Консультант
24 Онлайн Консультант - лучший поиск, результат и ответы на вопросы
6 лучших поисковых машин + онлайн консультанты = 100 % результат
Добро пожаловать, Гость!
Логин:
Пароль:
Чтобы получить полный доступ ко всем возможностям сайта войдите под своим именем или пройдите несложную процедуру регистрации.Категории раздела
Статьи консультантов [201]
Статьи пользователям 24 ОК [169]

Наш опрос
Какую тему вебинара (онлайн-семинара) я бы посетил(а)?
Всего ответов: 520

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Облако тегов
HR Headhunting Рекрутинг Личностный рост Обучение Пенкова Персонал бизнес Executive Search Headhunter деньги Евпатория Пенкова Катерина квартира Барноходжаев коуч лидерство Бизнес-тренер вебинар онлайн-клуб HeadhunterRecruiter вебинары для HR Катерина Пенкова Заозерное отдых в Крыму пансионаты Отдых в Евпатории Черное моря мини гостиница маркетинг бюджетирование онлайн Консультант интернет коучинг мотивация Мини-пансионат пансионат Частные сектора психология Санатории Земельные участки в Евпатории крыму Куплю дом в Евпатории Куплю квартиру в Евпатории отдых WebMoney Физиогномика Анисимова Алиса Ицхак Пинтосевич Путь бабочки хедхантинг вебинары Персонал Студия Онлайн 9 студий KPI DHL ревматизм Грязь перевод Переводчики Бюро переводов стоимость перевода перевод на английский Перевод с немецкого качество перевода срочный перевод перевод сайтов центр переводов аллергии заверение перевода переводы санаторно-курортное лечение курорт опорно-двигательный аппарат Пиештяны курорты Словакии сердечно-сосудистые заболевания санаторий псориаз желудочно-кишечные заболевания Брусно аквапарк Турчанске Теплице кожные заболевания Смрдаки Бойнице отдых в словакии Дудинце детское лечение Диамант Дудинце курорт Пиештяны похудение Бардеев курорт Бардеев Банска Штявница опорно-двигательный апарат Райецке Теплице Словакия Пьештяны лечение

Главная » Статьи » Статьи пользователям 24 ОК

Які сфери бізнесу зростатимуть у 2011-му році
Журнал Australian Anthill опублікував перелік п’яти сфер бізнесу, які найбільше зростатимуть у 2011-му році. І хоча зібрана статистика стосується в першу чергу австралійських реалій, та все ж більшість тенденцій можна спроектувати і на глобальний рівень. А отже, доречно припустити, що у інших країнах картина буде подібною.

Найбільш перспективною виявилася сфера органічного виробництва (продуктів харчування). В Австралії прогнозовані темпи її зростання склали 14%. "Такі великі перспективи стали можливими через зростання свідомості бізнесу щодо важливості турботи про навколишнє середовище та підвищення попиту на органічне харчування", - пояснив Роберт Браянт (Robert Bryant), керівник організації IBISWorld, яка й проводила дослідження.

На другому місці знаходиться сфера відео-ігор, яка зросте на 11,9%. При чому, цю тенденцію можна назвати по-справжньому глобальною. Поширення комп’ютерних технологій відкрило перед користувачами одразу дві можливості: по-перше, доступ до відео-ігор став набагато простішим, що збільшило кількість охочих долучитися до цієї сфери; а по-друге комп’ютерні технології суттєво спростили робочий процес для багатьох працівників, що звільнило час, який можна проводити за відео-іграми. Тож можна очікувати, що ця сфера продовжить зростати і в наступні роки.

На третьому місці опинилася енергетична сфера, яка зросте на 9,3%. Частково таке зростання пов’язане з розповсюженням новітніх методів екологічної енергії, яка більш ощадливо впливає на природні ресурси, але при цьому поки що є відносно дорогою.

Цікаво, що на четвертому місці виявилася сфера виробництва мотоциклів – у 2011-му році вона зросте на 7,4%. Все більше людей відходить від традиційних засобів пересування, якими для більшості були автомобілі, та перебуває в пошуках альтернативи. Вони намагаються скоротити витрати та зменшити негативний вплив на екологію, при цьому додавши собі зручності та гнучкості у пересуванні. Адже, як відомо, мотоцикли не стоять у пробках.

На п’ятому місці знаходиться сфера домашніх (локальних) авіаліній, чиє зростання складе 6,8% у 2011-му році. Це стане можливим в першу чергу через популяризацію лоукостів та суттєве зниження цін на перельоти, що зробить цю сферу доступною для людей із середнім рівнем забезпеченості.

Джерело: management.com.ua

Категория: Статьи пользователям 24 ОК | Добавил: mastersan (01.02.2011)
Просмотров: 939 | Рейтинг: 0.0/0
Все матералы пользователя mastersan
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Топ новостей
Сайт выставлен на продажу! Первоначальная стоимость 1000 у.е. Детали в ICQ 263818442

С уважением к Вам,
администрация 24 ОКПоиск

Друзья сайта


Copyright 24 Онлайн Консультант © 2019
Сайт управляется системой uCoz