24 Онлайн Консультант
24 Онлайн Консультант - лучший поиск, результат и ответы на вопросы
6 лучших поисковых машин + онлайн консультанты = 100 % результат
Добро пожаловать, Гость!
Логин:
Пароль:
Чтобы получить полный доступ ко всем возможностям сайта войдите под своим именем или пройдите несложную процедуру регистрации.Категории раздела
Статьи консультантов [201]
Статьи пользователям 24 ОК [169]

Наш опрос
Какую тему вебинара (онлайн-семинара) я бы посетил(а)?
Всего ответов: 521

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Облако тегов
HR Headhunting Рекрутинг Личностный рост Обучение Пенкова Персонал бизнес Executive Search Headhunter деньги Евпатория Пенкова Катерина квартира Барноходжаев коуч лидерство Бизнес-тренер вебинар онлайн-клуб HeadhunterRecruiter вебинары для HR Катерина Пенкова Заозерное отдых в Крыму пансионаты Отдых в Евпатории Черное моря мини гостиница маркетинг бюджетирование онлайн Консультант интернет коучинг мотивация Мини-пансионат пансионат Частные сектора психология Санатории Земельные участки в Евпатории крыму Куплю дом в Евпатории Куплю квартиру в Евпатории отдых WebMoney Физиогномика Анисимова Алиса Ицхак Пинтосевич Путь бабочки хедхантинг вебинары Персонал Студия Онлайн 9 студий KPI DHL ревматизм Грязь перевод Переводчики Бюро переводов стоимость перевода перевод на английский Перевод с немецкого качество перевода срочный перевод перевод сайтов центр переводов аллергии заверение перевода переводы санаторно-курортное лечение курорт опорно-двигательный аппарат Пиештяны курорты Словакии сердечно-сосудистые заболевания санаторий псориаз желудочно-кишечные заболевания Брусно аквапарк Турчанске Теплице кожные заболевания Смрдаки Бойнице отдых в словакии Дудинце детское лечение Диамант Дудинце курорт Пиештяны похудение Бардеев курорт Бардеев Банска Штявница опорно-двигательный апарат Райецке Теплице Словакия Пьештяны лечение

Главная » Статьи » Статьи пользователям 24 ОК

Дякую вам за швидку відповідь
«Thank you for prompt reply. - Дякую вам за швидку відповідь». Як часто ви пишите подібні фрази у відповідь на свої звертання? І як часто вам пишуть чи промовляють щось подібне? Рідко? І саме тому, що відповіді немає або вона йде ну дууууже довго? Мова саме про такі випадки.

«Швидше - краще, ніж повільно» - це лозунг Google. Інтернет є символом динаміки та швидкості нашого часу, швидкоплинності нашого життя. Отже не дивно, що Google має такий принцип. Але хіба встановлення та розвиток ділових відносин не підлягає цій аксіомі XXI-го століття? Тоді чому ми чи нам так рідко можуть сказати - «дякую за швидку відповідь»?

На мій погляд є щонайменше дві причини.

Звичайно ж, це тема культури та культурних відмінностей. Україна не може конкурувати з подібними «увічливостями» в англо-саксонській культурі, де швидкість та коректність у комунікаціях не тільки високо ціниться, а є реальною практикою ділових стосунків.

Але це зовсім не означає ніби ми цього не потребуємо. Ще й як потребуємо! Скільки нових можливостей, скільки нових партнерств та відносин втрачається просто тому, що нам ліньки відповідати. Просто відповісти ТАК або НІ. Або - «зачекайте, я відповім пізніше».

Друга причина - перенасиченість інформацією, у тому числі кількістю вхідних листів - теж добре відома. Тренд, який зростає. Ділове листування займає все більше часу. Однак добре відомо і як боротись із цією проблемою. І мова не про спам, а про серйозні звертання з діловими пропозиціями. Сортування інформації, делегування відповідей секретарю, виділення певного часу на відповіді на електронні листи і т.п. - все це добре відомі речі. Що зовсім не означає, ніби ми добре користуємось цими методами. Зрештою, скільки часу займає написати - «вибачте, але нас ця тема не цікавить» і натиснути кнопку «відправити»?

Зрозуміло, що коли ви довго не відповідаєте, людина розуміє це як «ні». Однак, ставлення до вас формується вже негативне. Просто тому, що не зрозуміло, «чому (на мій важливий лист, на який я потратив стільки часу) цей "перець" нічого не може сказати». І вас просто викреслюють зі списку потенційних ділових партнерів. Все, крапка. Проїхали. Ви просто не існуєте.

Не дозволяйте, щоб вас викреслювали. Просто тому, що вам шкода 5 секунд свого часу. Скажіть ТАК або НІ - і швидко. І не забувайте на початку листа чи розмови оце магічне - «дякую за швидку відповідь». Відносини формують не тільки швидкість, але й те, чи вмієте ви дякувати. Або ж - вибачатись.

Автор: Олександр Юрчак
Джерело: management.com.ua

Категория: Статьи пользователям 24 ОК | Добавил: mastersan (06.12.2010)
Просмотров: 1669 | Рейтинг: 0.0/0
Все матералы пользователя mastersan
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Топ новостей
Сайт выставлен на продажу! Первоначальная стоимость 1000 у.е. Детали в ICQ 263818442

С уважением к Вам,
администрация 24 ОКПоиск

Друзья сайта


Copyright 24 Онлайн Консультант © 2019
Сайт управляется системой uCoz