24 Онлайн Консультант
24 Онлайн Консультант - лучший поиск, результат и ответы на вопросы
6 лучших поисковых машин + онлайн консультанты = 100 % результат
Добро пожаловать, Гость!
Логин:
Пароль:
Чтобы получить полный доступ ко всем возможностям сайта войдите под своим именем или пройдите несложную процедуру регистрации.Категории раздела
Статьи консультантов [201]
Статьи пользователям 24 ОК [169]

Наш опрос
Какую тему вебинара (онлайн-семинара) я бы посетил(а)?
Всего ответов: 522

Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 1
Пользователей: 1
kristinlz4

Облако тегов
HR Headhunting Рекрутинг Личностный рост Обучение Пенкова Персонал бизнес Executive Search Headhunter деньги Евпатория Пенкова Катерина квартира Барноходжаев коуч лидерство Бизнес-тренер вебинар онлайн-клуб HeadhunterRecruiter вебинары для HR Катерина Пенкова Заозерное отдых в Крыму пансионаты Отдых в Евпатории Черное моря мини гостиница маркетинг бюджетирование онлайн Консультант интернет коучинг мотивация Мини-пансионат пансионат Частные сектора психология Санатории Земельные участки в Евпатории крыму Куплю дом в Евпатории Куплю квартиру в Евпатории отдых WebMoney Физиогномика Анисимова Алиса Ицхак Пинтосевич Путь бабочки хедхантинг вебинары Персонал Студия Онлайн 9 студий KPI DHL ревматизм Грязь перевод Переводчики Бюро переводов стоимость перевода перевод на английский Перевод с немецкого качество перевода срочный перевод перевод сайтов центр переводов аллергии заверение перевода переводы санаторно-курортное лечение курорт опорно-двигательный аппарат Пиештяны курорты Словакии сердечно-сосудистые заболевания санаторий псориаз желудочно-кишечные заболевания Брусно аквапарк Турчанске Теплице кожные заболевания Смрдаки Бойнице отдых в словакии Дудинце детское лечение Диамант Дудинце курорт Пиештяны похудение Бардеев курорт Бардеев Банска Штявница опорно-двигательный апарат Райецке Теплице Словакия Пьештяны лечение

Главная » Статьи » Статьи консультантов

Ідея з ароматом кави
Львів і кава не роздільні. Це відомо всім і не потребує доведення. За кавою народилося безліч геніальних ідей. В минулому у затишних львівських кав’ярнях мали традицію збиратися представники богеми, математики…

Минув час, а традиція залишилася. Сьогодні ароматний напій поєднав спільноту менеджерів з персоналу. З 20 вересня 2007 року у м. Львові стало на одну кав’ярню більше. Цього дня розпочала свою роботу „HR-Кав’ярня”. Це львівський клуб менеджерів з персоналу, де у затишній атмосфері за філіжанкою ароматної кави колеги і однодумці обговорюють професійні питання, діляться досвідом.

„HR-Кав’ярня – це четверта спроба об’єднати менеджерів з персоналу. З одного боку нам набагато легше планувати тематику та організовувати зустрічі клуб, оскільки ми знаємо слабкі місця попередніх клубів. Водночас, справедливо зазначити, що нам надзвичайно важко, адже нас постійно порівнюють з попередниками.

Візьмемо на себе сміливість нагадати історію розвитку львівських HR-клубів.

Професійні об’єднання менеджерів з персоналу у нашому місті розпочинають свою історію з 2002 року. Ініціатором створення цієї професійної спільноти була компанія ТзОВ „Комфорт-Сервіс”, працівники відділу персоналу якої організували перші зустрічі клубу. Їхньою метою було створення клубу професіоналів для обміну досвідом та інформацією, відпрацювання нових технологій.

Навесні 2003 року розпочався новий активний етап у розвитку HR-клубу. В цей час він поєднав менеджерів/директорів з персоналу різних львівських компаній, працівників провідних рекрутингових агенцій та консалтингових компаній, бізнес-тренерів. [Відділ кадрів - №16(127) - 2004].

Третя спроба зібрати HR-спільноту міста Лева була у 2006 році.
Нарешті у вересні 2007 року народилася наша „HR-Кав’ярня”. Створюючи клуб, ми вирішили не прив’язуватись до жодної компанії, щоб уникнути будь-якої реклами.

Проаналізувавши досвід попередників та поспілкувавшись з учасниками попередніх клубів, ми вирішили визначити нашу місію та стратегію розвитку заздалегідь.

Місія „Кав’ярні” – саморозвиток через обмін досвідом. Досвід кожного з нас є унікальним, і ця унікальність не вимірюється роками і записами в трудовій книжці. Тут ми всі рівні, і думка кожного є цінною.

Наш розвиток ми бачимо як шлях від локального клубу через регіональне об’єднання до всеукраїнської асоціації.
Також ми розробили правила клубу, які є обов’язковими до виконання всіма учасниками (на першій зустрічі всі з ними погодились та прийняли).

Отже, правила нашого клубу такі:
1. Серед нас немає ні кращих, ні гірших Ми всі рівні!
2. Думка кожного є важливою та цінною, тому висловлюємось виключно так: „я вважаю...”, „на мою думку...”, „я погоджуюсь/не погоджуюсь...”.
3. „Ти – мені, я – тобі”. Дістаємо з шухляди і ділимось ідеями, доробками, літературою і всім іншим, що може бути корисним для роботи. Тільки тоді місію клубу буде виправдано.
4. Закон „повного включення”. Якщо Ви з нами, то берете активну участь у житті та діяльності клубу. Ми залишаємо за собою право відзначати найактивніших.
5. Ми – взаємовідповідальні. Ніколи не обіцяйте того, чого не зможете зробити. Дотримуйте слова!
6. Виключне право виступати від імені клубу та представляти „HR –кав’ярню” на будь-яких публічних заходах мають тільки організатори.
 
На сьогодні відбулося дві зустрічі за кавою: 20 вересня та 11 жовтня.
20 вересня відбулося урочисте відкриття „Кав’ярні”. Ця дата була вибрана невипадково: кожної третьої середи вересня своє пофесійне свято відзначають спеціалісти з пошуку та підбору персоналу HR-служб компаній, працівники відділів кадрів та служб зайнятості, працівники ЗМІ «кадрової тематики» - одним словом, всі, чия діяльність пов’язана з людськими ресурсами. Цього року День HR-менеджера випав на 19 вересня. А 20 вересня професійне свято у працівників рекрутингових агенцій (День рекрутера).

На зустрічі у вересні ми також обговорювали тему „Труднощі в роботі HRа. Вчора – проблема, сьогодні – рішення, завтра - результат”. Ми визначили найбільш актуальні на сьогоднішній день проблеми HR-менеджерів (недооцінювання керівництвом ролі HRа в компанії; Headhunting; відстоювання бюджету; пошук ТОП-менеджерів) та спільно виробили алгоритми їхнього подолання; склали бажаний для всіх образ HR-менеджера.
 
Вдруге аромат запашної кави зібрав львівську HR-спільноту 11 жовтня.
Цього разу ми з’ясовували роль HR-менеджера в команді. Допомагав нам у цьому Олександр Іщенко, бізнес-тренер і президент компанії «Universum» (Київ).

Роль HRа в компанії ми вивчали за допомогою ділової гри, запропонованої тренером.
Суть гри заключалася в аналізі конфліктної ситуації, що мала місце в одній із фірм невеликого міста. Учасниками цього конфлікту виступали відповідно до сценарію клієнт, менеджер з продажу та власник компанії. Аналіз проводився з позиції менеджера з продажу, клієнта, власника та, звичайно ж, менеджера з персоналу. Для цього всіх присутніх було поділено на групи.

Після обговорення в групах, учасники зустрічі презентували своє бачення причин виникнення конфліктної ситуації в компанії.
За результатами обговорення запропонованої п. Іщенком ситуації, ми спільно зробили висновок, що менеджер по персоналу – це людина, яка тримає руку на пульсі успіху компанії, адже на ній лежить відповідальність за найважливіший ресурс компанії – за персонал. Ми не повинні боятися приймати рішення, навіть якщо вони будуть не надто бажаними для інших, менеджер по персоналу не повинен дбати про те, щоб подобатись усім працівникам, він повинен дбати про загальний добробут і процвітання компанії. «Ми не повинні усім подобатися, але кожен повинен нас поважати.»

Звичайно нам не уникнути всіх помилок. Проте ми дуже раді, що число учасників наших зустрічей постійно зростає. Це означає, що кожен знаходить у „Кав’ярні” щось цікаве саме для себе.
Ось що говорять про „HR-Кав’ярню” її відвідувачі:
„Коли робиш перші кроки в роботі дуже важливою є підтримка професіоналів. В HR-Кав'ярні зібралася велика кількість таких професіоналів, які радо діляться своїм практичним досвідом та знаннями. Такі зустрічі дають можливість відчути себе повноцінним членом великої сім'ї HR-рівців, куди хочеться повертатися знову знову, щоб похвалитися своїми здобутками, знаннями і пожалітися на невдачі.

Дякуємо за професіоналізм і турботу” (Будинка Ірина, менеджер з персоналу ВАТ „Концерн Хлібпром ”)
„Було дуже приємно дізнатися про відкриття HR- клубу у Львові. Це чудова можливість налагодження контактів та спілкування із HR - професіоналами різних галузей бізнесу. Перша зустріч приємно вразила атмосферою легкості та одночасно насиченої роботи над актуальними проблемами HR-у.

Вважаю, що ідея створення такої спільноти дуже позитивна і неодмінно дасть результати як для кожного фахівця окремо, так і для сфери управління людськими ресурсами у Львові загалом.” (Лариса Новицька, менеджер по персоналу N-IX)
„Я б хотіла від імені нашої компанії висловити подяку Організаторам таких зустрічей!!!! Наша компанія є новою, тому для нас важливим є перейняття досвіду, думка, погляди і бачення вирішення проблемних питань у сфері HR досвідченими Фахівцями. Відмінною є "кавова" атмосфера зустрічей !!!!!

Сподіваємось на подальшу співпрацю!!!!” (Ліда Братків керівник комерційного відділу ТзОВ "Ворк Сервіс Україна")
„ HR-кав"ярню я відвідувала вперше. Формат заходу є досить цікавим, кожен учасник може проявити себе (а може і не проявити, якщо немає бажання). Командна гра по вирішенню конфліктної ситуації в команді нагадала мої власні проблеми у Компанії. Цікаво було почути думки з різних сторін.

Було цікаво поспілкувати із новими людьми і зустріти старих знайомих.
Дякую вам за те, що надаєте нам можливість не забувати один одного!” (Стрельченко Юлія менеджер з персоналу ДП "НІКО-Захід")
 
„ Хочу подякувати організаторам HR Кав’ярні за те, що вони таки втілили в життя свою ідею створити HR Клуб. На мою думку, такі зустрічі у формі круглих столів, семінарів, майстер-класів і т.п. є цікавими та корисними для широкого кола аудиторії: рекрутерів, тренерів, менеджерів з персоналу, керівників відділів та підприємств.

Слід відмітити високий рівень підготовки і проведення зустрічей. На мій погляд, організаторам вдалось створити атмосферу довіри, ділового спілкування і творчості. Співробітники Львівського офісу АНКОРу мають намір бути постійними активними учасниками Клубу.” (Юлія Дуда, директор Львівської філії АНКОР)

Ласкаво просимо!
Гарантуємо Вам гарний настрій,
філіжанку доброї кави і багато цікавого до кави.

Анна Зайцева
Співзасновник
Львівського HR-Клубу
„HR-Кав’ярня”

Категория: Статьи консультантов | Добавил: anna_zaytseva (10.04.2009) | Автор: Анна Зайцева E
Просмотров: 1771 | Рейтинг: 5.0/1
Все матералы пользователя anna_zaytseva
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Топ новостей
Сайт выставлен на продажу! Первоначальная стоимость 1000 у.е. Детали в ICQ 263818442

С уважением к Вам,
администрация 24 ОКПоиск

Друзья сайта


Copyright 24 Онлайн Консультант © 2022
Сайт управляется системой uCoz